Ülkemizin başarılı fotoğraf Derneklerinden Kıbrıs Fotoğraf Sanatı Derneği (KIFSAD), 12 Mayıs 2016 Perşembe akşamı Derneğimizde konuk olup Üyelerinin fotoğraflarından oluşan sunumu bizimle paylaştılar.

Dernek Başkanımız Mehmet Gökyiğit ve KIFSAD Dernek Başkanı Mehmet Türkelman, sunum öncesi kısa birer konuşma yaparak, Ülkemizdeki fotoğraf derneklerinin başarılı çalışmalara imza attıklarını ve fotoğraf sanatının gelişmesine büyük katkı yaptıklarını vurguladılar. Son dönemlerde, FODER ve KIFSAD’ın örnek dayanışma gösterdiklerine dikkat çekilerek, bundan sonraki süreçte, ülkemizin  2 güzide fotoğraf derneğinin ortak projelere katkı yapacakları vurgulandı ve KIFSAD Üyelerinin fotoğraflarından oluşan sunum, büyük bir beğeni ile izlendi.

Her iki Dernek üyelerinin de ilgi gösterdiği gecede, katkılarından dolayı KIFSAD Dernek Başkanı Mehmet Türkelman’a teşekkür plaketi verildi ve sunum sonrası iki dernek üyeleri, fotoğraf üzerine paylaşımlarda bulundu. Hatırlanacağı gibi, 15 Mart 2016 tarihinde  KIFSAD Dernek binasında Üyelerimizin çalışmalarından oluşan sunumların gösterimi gerçekleştirilmişti.