Farklı etkinliklerle dernek binasında biraraya gelen üyelerimiz, bu kez de fotoğraf alanındaki teknolojik yeniliklerle ilgili bilgi sahibi olmak için 18 Ekim 2016 Salı akşamı Zoom İthalat Direktörü Jirayr Gamsaragan’ı dinleme fırsatını buldular.

İstanbul’da faaliyet gösteren ve Olympus, Manfrotto, Lowepro, Phase One, Profoto, Tamron, Sekonic, Gitzo gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye temsilcisi olan Zoom İthalat Direktörü Jirayr Gamsaragan, özellikle aynasız kamera alanında iyi bir Pazar payı olan Olympus modelleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdi.

Birçok teknolojik yeniliği bünyesinde barındıran Olympus OM-D E-M1 Mark II ve diğer modellerle de fotoğraf çekme şansını yakalayan üyelerimiz, özellikle aynasız kamera ve lenslerin hafifliğine vurgu yaptılar. Tamron lensler, Manfrotto MLL1300-Bi Lykos Bi-Color LED ışık kaynağı ve Profoto akülü ışık kaynakları, üyelerimizin ilgi gösterdiği ve deneme fırsatı bulduğu diğer ürünler oldular.

Dernek binamızda ilk kez böylesine farklı bir etkinlik düzenlenirken, oldukça samimi ve keyifli geçen ürün tanıtım gecesine katılan üyelerimiz, değerli bilgilerini bizimle paylaşan Sayın Jirayr Gamsaragan’a teşekkür ettiler. Jirayr Gamsaragan da FODER üyelerini İstanbul ziyaretlerinde şirketinde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağını belirtip, ürün satışlarında da gerekli kolaylığın sağlanacağını sözlerine ekledi.