Kültür Dairesi katkıları ile Eralp Akdal eğitmenliğinde 11-15 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Adobe Photoshop CC 2018 eğitimini tamamladık.

Yoğun bir tempoda, bir o kadar da zevkli ve keyifli geçen eğitim sonucunda Photoshop bilgilerimizi hem tekrarladık, hem de yeni bilgilerle donatıldık.

Toplam 15 saat olarak planlanan eğitim sonucunda, katılım belgeleri de takdim edildi. Cumartesi ve Pazar günleri de fotoğraf çekim gezileri düzenlendi ve çekilen fotoğraflara daha sonra eğitim kapsamında gerekli Photoshop müdahaleleri yapıldı.

Ayrıca, aramızda bulunan, sunum ve söyleşileri ile deneyimlerini bizlerle paylaşan değerli dostlarımız İbrahim Yılmaz ve Mustafa Şahin de 14 Ekim 2018 Pazar günü Dernek binamızda sunum ve söyleşi gerçekleştirdi. “Yalnızlık, İnfrared, uzun pozlama ve Somut Olmayan Kültürel Miras” temalı sunumlar büyük ilgi ile izlendi. Oldukça keyifli geçen etkinlikte, İbrahim Yılmaz, Soyut Olmayan Kültürel Miras projesi ile ilgili gerçekleştirdikleri çalışmalardaki deneyimlerini katılımcılar ile paylaştı.