Özel Gün Fotoğrafçılığı” bilgi-beceri, sabır ve uzun çalışma saatleri gerektiren bir alan. Düğün, doğum gibi özel günlerde çekilen fotoğrafları tekrarlama şansı olmadığı için hata payının minimum olması gereken bir alan.

Çoğu zaman müşteri ile birebir iletişimi gerektiren, farklı mekanlarda farklı ışık koşullarında çekim gerektiren bir alan ve bu alanda kendilerine haklı bir yer edinmiş

FODER Üyeleri Burcu – Koray Üstüner çifti... Gribal enfeksiyon nedeni ile Burcu Hanım 19 Aralık 2013 Perşembe akşamı bizlerle olamasa da, Koray Üstüner arkadaşımızın sunumu, verdiği değerli bilgiler, kullanılan özel ekipmanların birebir uygulanması (kalibrasyon cihazı, farklı filtreler, flash teknikleri) çok verimli ve keyifli bir gece geçirmemizi sağladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü mezunu Burcu Üstüner, Üniversitenin son yılında stajyer olarak “İllüzyon Fotoğraf” bünyesinde staj yapmaya ve mezun olduğu zaman ise burada reklam fotoğrafçılığı asistanı olarak çalışmaya başladı.

Burada Beko, Efes Pilsen, Superfresh, Quantum, Ülker, Fiat, Rixos vb. çeşitli büyük firmalarla ciddi ve kaliteli işlerin mutfağında çalışma fırsatını yakaladı. Sanatçının yaşadığı bu tecrübeler, iş disiplini ve vizyonunun gelişmesine büyük katkısı oldu. Daha sonra eşi Koray Üstüner’le evlenip 2007 yılında Kıbrıs’a yerleşti ve aktif olarak Kıbrıs genelinde profesyonel fotoğraf hizmeti vermektedir.

1977'de Mağusa doğumlu Koray Üstüner , 1994-96 yılları arasında Bursa Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü, 1996-2002 yılları arasında ise Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Kompozisyon Bölümü'nden mezun oldu. Sanatın bir başka dalı olan fotoğraf ile bu yıllarda amatör olarak ilgilenmeye başlayan Koray Üstüner, Eşi Burcu Üstüner ile birlikte 2007 yılından itibaren profesyonel olarak fotoğraf sanatını mesleğinin bir parçası olarak benimseyip bu alanda halen hizmet vermeye devam ediyor.

Arkadaşlarımıza gönül verdikleri Fotoğraf alanındaki çalışmalarında başarılarının devamını dileriz.