Limasol Sigorta’nın Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu ile birlikte trafikte güvenli sürüşe ve trafik bilincinin yaygınlaşmasına katkı koymak amacıyla düzenlediği “Yollarda Rakip Değil Ortağız” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Limasol Türk Kooperatif Bankası yan kuruluşu olan Limasol Sigorta ve Limasol Sosyal Sorumluluk (LSS) Kurumu trafikte ortak olarak yer alan tüm paydaşların (yaya,bisiklet,motosiklet,özel araç, taksi,kamyon,tır vs) ve tüm canlıların birbirlerine saygılı ve kurallara uygun yol almasını sağlarken trafik bilincinin yaygınlaşmasına da katkı koymayı amaçlayan fotoğraf yarışması yoğun ilgi gördü. Yarışmada ilk 3’e girenler ödüllerini 28 Mayıs 2015 tarihinde Limasol Bankası Genel Müdürlük Kültür Salonunda aldılar. 

Yarışmada ilk 3 dereceye giren isimler; Birinci, Üyemiz Ayşe Kocaismail  (Ağaç yaşken eğilir), İkinci Başar Taşlı ( Herkese yol var) ve Üçüncü, Üyemiz Ebru Derviş (Keyifli Yarış) oldular.

Kazanan eserlere plaket ve para ödüllerini Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler taktim etti. Ödül Töreninde ayrıca Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Yönetim Kurulu Üyeleri İpek Halim ve Özlem K. Soykan yanı sıra jüri üyelerinden Dernek Başkanımız Mehmet Gökyiğit ve Yıltan Taşçı da hazır bulundu. 

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler Limasol Grubu olarak Banka ve yan kuruluşlarının topluma katma değer katan projelerle faaliyetlerini sürdürdüğüne dikkat çekerek, güvenli trafik bilincine dikkat çekmek için trafik haftasında düzenledikleri bu fotoğraf yarışmasına katkı koyan ve dereceye giren herkesi gönülden tebrik ederken, herkese güvenli yolculuklar temenni etti.

“Yollarda Rakip Değil Ortağız” konulu fotoğraf yarışmasında juri üyeleri,
Mehmet Gökyiğit (Fotoğraf Sanatçısı), Yıltan Taşçı (Fotoğraf Sanatçısı), Olga Erbaş (AKÜ Temsilcisi), Nuray Akosman (Fotoğraf Sanatçısı), Özlem K. Soykan (İletişim uzmanı - Kurumsal İletişim Müdürü), İpek G. Halim (İletişim Uzmanı - LSS Danışmanı)’den oluştu.

Yarışmada ödül ve sergileme alan tüm fotoğraflardan oluşan sergi, ilerki günlerde açılacaktır.


Ayşe Kocaismail-ağaç yaşken eğilir / Başar Taşlı-herkese yol var

Ebru Devriş-keyifli yarış