Dernek Başkanımız Mehmet Gökyiğit ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Fergün Ulual ile Altay Sayıl, 16 Kasım  2015 Pazartesi günü Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü  Sayın Umure Örs’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Uzun yıllar kültür hizmetleri alanında çalıştıktan sonra Sosyal Hizmetler Müdürü olarak göreve başlayan Umure Örs’e ziyarette Derneğimizin sergi ve etkinliklerini yansıtan kataloklar sunuldu ve Derneğimizin projeleri ve etkinlikleri ile ilgili bilgiler verildi.

 

FODER, bu yıl “belgesel fotoğrafçılık” ile ilgili gerçekleştireceği  çalışmalar kapsamında, Lapta Huzurevi ile hazırladığı proje detaylarını Sayın Umure Örs ile paylaşarak , ortak çalışmanın ne şekilde şekilleneceği ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Umure Örs, FODER’in devamlı üreten bir dernek olduğunu ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için büyük bir kazanç olduğunu söyledi. Derneğimizin fotoğrafla ilgili çalışmalarını takdir ettiğini ve bundan sonra da FODER’in gerçekleştireceği proje ve etkinlikleri heyecanla beklediğini sözlerine ekleyen Örs, gerçekleştirilen ziyaret için Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür etti.