Azgezmiş’ten Farklı Sunumlar

Dünyanın farklı yerlerine fotoğraf turları düzenleyen Zehra Arslan Ceylan – Hakkı Ceylan çifti, 14 Aralık 2017 Perşembe akşamı Derneğimize konuk oldu.

Tüm fotoğraf tutkunlarına açık olarak düzenlenen etkinlikte, Azgezmiş’in tanıtım videosu sonrasında, sırası ile Fas, Nepal, İran, Hindistan sunumları gerçekleştirildi. Birbirinden güzel fotoğraflarla ilgili bilgiler paylaşan Zehra – Hakkı Arslan çifti, kısa bir süre önce düzenledikleri Etiopya gezisi ile ilgili fotoğrafların gösterimini de yaptılar.

Gezi düzenledikleri ülkelerle ilgili anılarını paylaşan ve insan profilleri hakkında bilgiler veren Zehra Arslan Ceylan – Hakkı Ceylan, bazı turalarında Kıbrıs’tan katılım olmasını memnuniyetle karşıladıklarını belirttiler. Fotoğrafa artan ilginin insanları dünyanın farklı yerlerine seyahat etmek için teşvik ettiğini belirten Azgezmiş direktörleri, web sayfalarında düzenledikleri turlar ile ilgili birçok bilginin yer aldığını vurguladılar.

Oldukça kalabalık bir ortamda gerçekleştirilen sunumlar büyük bir beğeni alırken, ilerki dönemlerde de Derneğimizde farklı konukları ağırlamaya devam edeceğiz. Fotoğraf gönüllüsü dostlarımız Zehra Arslan Ceylan ve Hakkın Ceylan çiftine, bol gezili farklı rotalar dileriz.