FIAP Patronajlı Yarışmalarda Üyelerimizin Başarılı Sonuçlara İmza Attılar

Üyemiz Lisani Otağ Altın Madalyaya Layık Görüldü

FIAP, PSA, UPI gibi tüm dünyadaki uluslararası fotoğraf yarışmalarını yöneten ve patronajlığını yapan büyük kuruluşlar, Güney Kıbrıs'ta düzenledikleri uluslararası yarışmada Lisani Otağ'ın eserini Altın Madalyaya layık gördüler.

Cyprus International Digital Photo Competition 2013 yarışmasında Lisani Otağ, Portre 07 isimli fotoğrafı ile Altın madalyaya layık görüldü. Güney Kıbrıs'ta düzenlenen bu uluslararası yarışmada, altın madalyayı Kuzey Kıbrıs’tan Lisani Otağ'ın kazanması, derneğimiz için de büyük bir gurur kaynağı olmuştur.

 

Dernek Asbaşkanımız Mehmet Gökyiğit’e “Best Cyprıot Photographer” Ödülü 

FIAP Patronajlı, Kıbrıs Fotoğraf Kurumu tarafından Güney Kıbrıs’ta düzenlenen ve sonuçları 21 Ekim 2013 tarihinde açıklanan “Cyprus International Digital Photo Competition – Kıbrıs Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda, üç farklı kategoride toplam 7 (yedi) sergileme alarak “Best Cypriot Photographer” ödülüne layık görüldü .

Dünyadan 645 fotoğrafçının 7018 fotoğrafla katıldığı yarışma; renkli , siyah-beyaz ve tatil kategorilerinde düzenlenmişti.

 

Üyemiz Tevfik Ulual’ın Başarıları

  • 8.inci Uluslararası PHOTO SALON KUMANOVO, 2013 (MAKEDONYA)’da toplam 6 Fotoğraf ACCEPTANCE aldı.
  • 13.cü Uluslararası MALMÖ EXHB. OF PHOTO ART 2013, iSVEÇ’de 1 ACCEPTANCE aldı .
  • 1ci Uluslararası Salon of Photography MNE OPEN 2013 , MONTENEGRO da’ 5 ACCEPTANCE aldı.
  • 3. rd International Salon of Photography Novi Sad 2013, Sırbistan da 2 ACCEPTANCE ve 1 SALON HONOURABLE MENTION ödülü aldı.
  • China 15th International Photographic Art Exhibition’da 2 Sergileme aldı.