FODER’in Fotoğraf Çekim Gezileri Devam Ediyor

Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği FODER, 12 Ocak 2020 Pazar günü fotoğraf çekim gezisi gerçekleştirdi. Sabah Serdarlı’da verilen molada kahveler içildi ve köy halkıyla keyifli sohbetler gerçekleştirildi. Köy halkının sıcak kanlılığına teşekkür edilip Görneç köyüne uğrandı ve burada da özellikle yeşilin tonları ile görsel bir şölen sunan manzara fotoğrafları çekildi.

İskele güzergahında bulunan Sınırüstü sulak alanı seyir tepesinde verilen molada, manzara ve yansıma fotoğrafları çekilip 12. Hamsi Festivali’nin gerçekleştirildiği alana hareket edildi. Burada da yaklaşık 2 saat verilen molada, ikram edilen hamsiler afiyetle yendi ve etkinlikle ilgili fotoğraflar çekildi. İskele’deki limana da uğrayan FODER üyeleri, fotoğraf çekimlerine burada da devam ettiler.

Dönüş güzergahında ise, Gönendere göletine uğrandı ve yansıma, uzun pozlama ve gün batımı fotoğrafları ile fotoğraf adına verimli bir gün sonlandı. FODER, önümüzdeki haftalarda da ülkemizin farklı güzergahlarda fotoğraf çekim gezileri düzenlemeye  devam edecektir.