Fotoğraflar ile de DAHA GÜÇLÜ BAĞLAR!

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell ile Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) tarafından “4.5G ile daha güçlü bağlar” sloganı ile gonuldenbagliyiz.biz platformunda yer alacak fotoğraf yarışması için iş birliği gerçekleşti.

 

İş birliğinde yarışmanın konusu, “4.5G ile daha güçlü bağlar” mottosu ile hızı temsil eden fotoğraf çalışmaları olarak açıklandı.


 

Kuzey Kıbrıs Turkcell ile Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) tarafından “4.5G ile daha güçlü bağlar” sloganı ile fotoğraf yarışması için iş birliği gerçekleşti. Gerçekleşen iş birliğinde yarışmanın konusunun, “4.5G ile daha güçlü bağlar” mottosu ile hızı temsil eden fotoğraf çalışmaları olarak belirlendiği açıklandı.

 

Yarışmanın önemli bir yönü ise Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’nin gonuldenbagliyiz.biz dijital sosyal sorumluluk platformu üzerinden açmış olduğu “Şampiyon Melekler Eğitim Bursu” projesine başvuru sırasında bağış yapılarak projeye destek olunmasının ve farkındalık yaratılmasının sağlanması yanında fotoğraf sanatına ve gelişmesine destek vermek olduğu belirtildi.

 

Yarışma için düzenlenen iş birliği protokolüne Kuzey Kıbrıs Turkcell Murat Küçüközdemir, Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) Ramadan Gümüşok, Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Yücesoylu Karakaya ve Dernek Üyesi Esra Özberkman, Kuzey Kıbrıs Turkcell Marka İletişimi Müdürü Özlem Kavaz Soykan ve ekibi katıldı.

 

 

“Sosyal sorumluluk ve projelerimizde de daha güçlü bağlayacağız”

 

Gerçekleşen iş birliği sırasında açıklamalarda bulunuldu. Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Murat Küçüközdemir, dijital sosyal sorumluluk platformu gonuldenbagliyiz.biz üzerinden ilk kez yarışma düzenliyor olmaktan heyecan duyduklarını ifade etti. Küçüközdemir, hem yarışmanın dijital ortamda yer alması hem de başvuruların dijital ortamdan yapılması ve başvuru gelirinin de Şampiyon Meleklere bağış amacını taşımasının önemine değindi. Küçüközdemir sözlerine şöyle devam etti: “Bu yarışmanın amacının bir iyiliğe vesile olması ve 4.5G sürecinde de bu yarışmanın mottosunda da dediğimiz gibi “Daha güçlü bağlar” söylemimiz ile de örtüşüyor. Çünkü 4.5G altyapı ve teknolojik olarak sağlayacağımız faydada sadece hızlı ve kesintisiz iletişimimizle değil aynı zamanda sosyal sorumluluk ve projelerimizde de daha güçlü bağlayacağımızı vurgulamıştık.”

 

 

“Fotoğraflarla teknolojinin gücünü birleştirdik”

 

Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) Başkanı Ramadan Gümüşok da açıklamasında Turkcell altyapısını ve böylesi anlamlı bir platformu kullanarak düzenledikleri yarışma ile tüm süreçlerin daha profesyonel ve dijital ortamdan yürütüleceğini açıkladı. Fotoğraflarla teknolojinin gücünü birleştirdiklerini ifade eden Gümüşok, fotoğraf sever herkesi gonuldenbagliyiz.biz platformu üzerinden bu yarışmaya davet etti. Başkan Gümüşok, başvuru sırasında yapılacak bağışlar ile başvuru yapanların aynı zamanda önemli bir sosyal sorumluluk gerçekleştirmiş olacağını, bu bağışların Şampiyon Meleklerimize yapılacak olmasının büyük önem taşıdığını da belirterek platformun daha sonraki projeleri için de önemli bir kanal olduğunu ifade etti.

 

 

“Şampiyon Meleklerimiz için atılan her adımın önemi çok büyük”

 

Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Yücesoylu Karakaya ise açıklamasında bu anlamlı yarışma için Kuzey Kıbrıs Turkcell ve FODER’e teşekkür ederek herkesi Şampiyon Meleklerin anısına düzenlenecek bu yarışmaya davet etti. Meleklerimiz için ortak davalarından vazgeçmeyeceklerini vurgulayan Karakaya, yarışmaya katılmak için yatırılacak bağışın “Şampiyon Melekler Eğitim Bursu” projesine farkındalık olarak katkı sağlayacağını, şampiyonlarımız için atılan her adımın öneminin çok büyük olduğunu belirterek, bağış yapacak herkese şimdiden teşekkür etti.

 

Yarışma takvimi ile detaylar şöyle:

  1. a) Şartnamenin duyurulması: 05 Ekim 2023 Perşembe
  2. b) Fotoğrafların son teslim tarihi: 27 Ekim 2023 Cuma
  3. c) Seçici kurul değerlendirmesi: 31 Ekim 2023 Salı
  4. d) Yarışma sonuçlarının açıklanması ve ödül töreni: 2 Kasım 2023 Perşembe
  5. e) Ödül ve sergileme alanların listesi, e-mail, basın, sosyal medya ve internet vasıtasıyla duyurulacaktır.

Yarışma başvurusu ve şartnamesi için link: gonuldenbagliyiz.biz

 

Ödüller:

Birincilik ödülü 20 bin TL

İkincilik ödülü 10 bin TL

Üçüncülük ödülü 5 bin TL

Şampiyon Melekler jüri özel ödülü 3 bin TL ve 12 aylık 10 mbps Turkcell Ev İnterneti